L2C5-40801202E0600
제조업체 부품 번호:
L2C5-40801202E0600
설명의 일부:
LED COB LUXEON WHT RECT 4000K
CCT (K) :
4000K 3-Step MacAdam Ellipse
Color :
White, Neutral
Configuration :
Rectangle
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
400mA
Current - Test :
200mA
Features :
Height :
1.50mm
Light Emitting Surface (LES) :
6.00mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
139 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
959lm (Typ)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
12.00mm L x 15.00mm W
Temperature - Test :
85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
34.5V