TMS320C6727BGDH350
- 제조업체 부품 번호:
- TMS320C6727BGDH350
- 설명의 일부:
- IC FLOATING POINT DSP 256-BGA
- Clock Rate :
- 350MHz
- Interface :
- EBI/EMI, HPI, I²C, McASP, SPI
- Non-Volatile Memory :
- ROM (384kB)
- On-Chip RAM :
- 288kB
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 90°C (TC)
- Package / Case :
- 256-BGA
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 256-BGA (17x17)
- Type :
- Floating Point
- Voltage - Core :
- 1.40V
- Voltage - I/O :
- 3.30V