ADSP-21160NCB-100
- 제조업체 부품 번호:
- ADSP-21160NCB-100
- 설명의 일부:
- IC DSP CONTROLLER 32BIT 400BGA
- Clock Rate :
- 100MHz
- Interface :
- Host Interface, Link Port, Serial Port
- Non-Volatile Memory :
- External
- On-Chip RAM :
- 512kB
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (TC)
- Package / Case :
- 400-BBGA
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 400-PBGA (27x27)
- Type :
- Floating Point
- Voltage - Core :
- 1.90V
- Voltage - I/O :
- 3.30V