TMSDVC5402PGE100G4
- 제조업체 부품 번호:
- TMSDVC5402PGE100G4
- 설명의 일부:
- IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 144LQFP
- Clock Rate :
- 100MHz
- Interface :
- Host Interface, McBSP
- Non-Volatile Memory :
- ROM (8kB)
- On-Chip RAM :
- 32kB
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (TC)
- Package / Case :
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Supplier Device Package :
- Type :
- Fixed Point
- Voltage - Core :
- 1.80V
- Voltage - I/O :
- 3.30V