66AK2H12AAAW2
제조업체 부품 번호:
66AK2H12AAAW2
설명의 일부:
IC DSP ARM SOC 1517BGA
재고 상태:
재고 없음
Clock Rate :
1.2GHz
Interface :
EBI/EMI, Ethernet, DMA, I²C, Serial RapidIO, SPI, UART/USART, USB 3.0
Non-Volatile Memory :
ROM (384kB)
On-Chip RAM :
12.75MB
Operating Temperature :
0°C ~ 85°C (TC)
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
1517-FCBGA (40x40)
Voltage - Core :
Variable
Voltage - I/O :
0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V