GI-12DL-CCT130-ES4
제조업체 부품 번호:
GI-12DL-CCT130-ES4
제조업체/브랜드:
Green Ignite Inc.
설명의 일부:
LED MOD WHITE ROUND 5000K 12"
재고 상태:
86
제조사 :
Green Ignite Inc.
제품 카테고리 :
COB, 엔진, 모듈, 스트립
CCT (K) :
3000K, 4000K, 5000K
Color :
White, Warm / White, Neutral / White, Cool
Configuration :
Round, Plug and Play
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
Current - Test :
Features :
IP20
Height :
12.70mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
90 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
2160lm
Product Status :
Active
Size / Dimension :
304.80mm Dia
Temperature - Test :
Type :
LED Module
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
120V