TMS320VC549GGU-80
- 제조업체 부품 번호:
- TMS320VC549GGU-80
- 설명의 일부:
- IC FIXED POINT DSP 144-BGA
- Clock Rate :
- 80MHz
- Interface :
- BSP, Host Interface, Serial Port
- On-Chip RAM :
- 64kB
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (TC)
- Package / Case :
- 144-LFBGA
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 144-BGA MICROSTAR (12x12)
- Voltage - Core :
- 2.50V
- Voltage - I/O :
- 3.30V