CAB75-2.2W12V-SN
제조업체 부품 번호:
CAB75-2.2W12V-SN
제조업체/브랜드:
LEDQuant
설명의 일부:
LED MOD WARM WHT ROUND 3000K
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
LEDQuant
제품 카테고리 :
COB, 엔진, 모듈, 스트립
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
Configuration :
Round, Plug and Play
CRI (Color Rendering Index) :
Current - Max :
Current - Test :
Features :
Dimming - WhiteLight
Height :
7.00mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
Luminous Flux @ Current/Temperature :
170lm
Product Status :
Active
Size / Dimension :
75.00mm Dia
Temperature - Test :
Type :
LED Module
Viewing Angle :
110°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
12V