TMS320DM642GNZ500
제조업체 부품 번호:
TMS320DM642GNZ500
설명의 일부:
DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT
재고 상태:
277
Clock Rate :
500MHz
Interface :
Host Interface, I²C, McASP, McBSP, PCI
Non-Volatile Memory :
External
On-Chip RAM :
160kB
Operating Temperature :
0°C ~ 90°C (TC)
Package / Case :
548-BFBGA, FCBGA
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
548-FC/CSP (23x23)
Type :
Fixed Point
Voltage - Core :
1.40V
Voltage - I/O :
3.30V