MSC8157SVT1000A
제조업체 부품 번호:
MSC8157SVT1000A
제조업체/브랜드:
Freescale Semiconductor
설명의 일부:
DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT
재고 상태:
3,215
제조사 :
Freescale Semiconductor
Clock Rate :
1GHz
Interface :
Ethernet, I²C, PCI, RGMII, Serial RapidIO, SGMII, SPI, UART/USART
Non-Volatile Memory :
ROM (96kB)
On-Chip RAM :
6.375MB
Operating Temperature :
0°C ~ 105°C (TJ)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
783-FCPBGA (29x29)
Type :
SC3850 Six Core
Voltage - Core :
1.00V
Voltage - I/O :
1.0V, 1.5V, 2.5V