BXRA-56C1000-A-00
제조업체 부품 번호:
BXRA-56C1000-A-00
제조업체/브랜드:
Bridgelux, Inc.
설명의 일부:
LED COB ES STAR WH STARBRD 5600K
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Bridgelux, Inc.
제품 카테고리 :
COB, 엔진, 모듈, 스트립
CCT (K) :
5600K 7-Step MacAdam Ellipse
Color :
White, Cool
Configuration :
Starboard
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
500mA
Current - Test :
350mA
Features :
Height :
3.00mm
Lens Type :
Domed
Light Emitting Surface (LES) :
10.00mm W x 11.00mm L
Lumens/Watt @ Current - Test :
114 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
1120lm (Typ)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
19.90mm L x 19.90mm W
Temperature - Test :
25°C
Type :
Chip On Board (COB)
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
28.1V