SM320VC33PGEA120EP
- 제조업체 부품 번호:
- SM320VC33PGEA120EP
- 설명의 일부:
- IC DSP FLOATING-POINT 144-LQFP
- Clock Rate :
- 60MHz
- Interface :
- Serial Port
- Non-Volatile Memory :
- External
- On-Chip RAM :
- 136.25kB
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (TC)
- Package / Case :
- 144-LQFP
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 144-LQFP (20x20)
- Type :
- Floating Point
- Voltage - Core :
- 1.80V
- Voltage - I/O :
- 3.30V