TMS320C6720BRFP200
제조업체 부품 번호:
TMS320C6720BRFP200
설명의 일부:
IC FLOATING POINT DSP 144 HTQFP
재고 상태:
9
Clock Rate :
200MHz
Interface :
EBI/EMI, I²C, McASP, SPI
Non-Volatile Memory :
ROM (384kB)
On-Chip RAM :
96kB
Operating Temperature :
0°C ~ 90°C (TC)
Package / Case :
144-TQFP Exposed Pad
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
144-HTQFP (20x20)
Type :
Floating Point
Voltage - Core :
1.20V
Voltage - I/O :
3.30V