TMS320C6202BGNZ300
- 제조업체 부품 번호:
- TMS320C6202BGNZ300
- 설명의 일부:
- IC DSP FIXED-POINT 352-FCBGA
- Clock Rate :
- 300MHz
- Interface :
- McBSP
- Non-Volatile Memory :
- External
- On-Chip RAM :
- 384kB
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 90°C (TC)
- Package / Case :
- 352-BBGA, FCBGA
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 352-FCBGA (27x27)
- Voltage - Core :
- 1.50V
- Voltage - I/O :
- 3.30V