DSPB56371AF180
- 제조업체 부품 번호:
- DSPB56371AF180
- 설명의 일부:
- IC DSP 24BIT 180MHZ 80-LQFP
- Clock Rate :
- 180MHz
- Non-Volatile Memory :
- ROM (384kB)
- On-Chip RAM :
- 264kB
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (TA)
- Package / Case :
- 80-LQFP
- Product Status :
- Not For New Designs
- Supplier Device Package :
- 80-LQFP (14x14)
- Voltage - Core :
- 1.25V
- Voltage - I/O :
- 3.30V