TMS320DM355DZCE216
제조업체 부품 번호:
TMS320DM355DZCE216
설명의 일부:
IC DGTL MEDIA SOC 337NFBGA
재고 상태:
재고 없음
Clock Rate :
216MHz
Interface :
ASP, I²C, SPI, UART, USB
Non-Volatile Memory :
ROM (8kB)
On-Chip RAM :
56kB
Operating Temperature :
0°C ~ 85°C (TC)
Package / Case :
337-LFBGA
Product Status :
Not For New Designs
Supplier Device Package :
337-BGA (13x13)
Type :
Digital Media System-on-Chip (DMSoC)
Voltage - Core :
1.30V
Voltage - I/O :
1.8V, 3.3V