TMS320VC33PGE150
제조업체 부품 번호:
TMS320VC33PGE150
설명의 일부:
IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 144LQFP
재고 상태:
재고 없음
Clock Rate :
75MHz
Interface :
Serial Port
Non-Volatile Memory :
External
On-Chip RAM :
136.25kB
Operating Temperature :
0°C ~ 90°C (TC)
Package / Case :
144-LQFP
Product Status :
Not For New Designs
Supplier Device Package :
144-LQFP (20x20)
Type :
Floating Point
Voltage - Core :
1.80V
Voltage - I/O :
3.30V