V2-C-12-NW-12V
제조업체 부품 번호:
V2-C-12-NW-12V
제조업체/브랜드:
LED Lighting Inc.
설명의 일부:
LED ENG V2 WHT LNR STRP 4000K
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
LED Lighting Inc.
제품 카테고리 :
COB, 엔진, 모듈, 스트립
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
Configuration :
Linear Light Strip, Plug and Play
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
Current - Test :
Features :
Dimming, IP50
Height :
8.20mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
Luminous Flux @ Current/Temperature :
250lm
Product Status :
Active
Size / Dimension :
304.80mm L x 33.00mm W
Temperature - Test :
Type :
LED Engine
Viewing Angle :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
12V