TMS32C6713BPYPA167
- 제조업체 부품 번호:
- TMS32C6713BPYPA167
- 설명의 일부:
- IC FLOATING POINT DSP 208-HLQFP
- 재고 상태:
- 4
- Clock Rate :
- 167MHz
- Interface :
- Host Interface, I²C, McASP, McBSP
- Non-Volatile Memory :
- External
- On-Chip RAM :
- 264kB
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TC)
- Package / Case :
- 208-LQFP Exposed Pad
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 208-HLQFP (28x28)
- Type :
- Floating Point
- Voltage - Core :
- 1.20V
- Voltage - I/O :
- 3.30V