TMS320C6418GTS600
제조업체 부품 번호:
TMS320C6418GTS600
설명의 일부:
IC DSP FIXED-POINT 288-FCBGA
재고 상태:
재고 없음
Clock Rate :
600MHz
Interface :
Host Interface, I²C, McASP, McBSP
Non-Volatile Memory :
External
On-Chip RAM :
544kB
Operating Temperature :
0°C ~ 90°C (TC)
Package / Case :
288-BBGA, FCBGA
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
288-FCBGA (23x23)
Type :
Fixed Point
Voltage - Core :
1.40V
Voltage - I/O :
3.30V