VS-C-10-CW-12V
제조업체 부품 번호:
VS-C-10-CW-12V
제조업체/브랜드:
LED Lighting Inc.
설명의 일부:
LED ENG VS WHT LNR STRP 6250K
재고 상태:
38
제조사 :
LED Lighting Inc.
제품 카테고리 :
COB, 엔진, 모듈, 스트립
CCT (K) :
6250K
Color :
White, Cool
Configuration :
Linear Light Strip, Plug and Play
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
Current - Test :
Features :
Dimming, IP50
Height :
8.20mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
Luminous Flux @ Current/Temperature :
203lm
Product Status :
Active
Size / Dimension :
254.00mm L x 23.90mm W
Temperature - Test :
Type :
LED Engine
Viewing Angle :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
12V