QLUXDOBAL29205W56927
제조업체 부품 번호:
QLUXDOBAL29205W56927
제조업체/브랜드:
LTF Technology
설명의 일부:
LED ENG QLUX WHT LINEAR 2700K
재고 상태:
47
제조사 :
LTF Technology
제품 카테고리 :
COB, 엔진, 모듈, 스트립
CCT (K) :
2700K 3-Step MacAdam Ellipse
Color :
White, Neutral
Configuration :
Linear
CRI (Color Rendering Index) :
92
Current - Max :
Current - Test :
Features :
Dimming-ELV, Triac
Height :
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
93 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
450lm
Product Status :
Active
Size / Dimension :
292.00mm L x 38.00mm W
Temperature - Test :
25°C
Type :
LED Engine
Viewing Angle :
160°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
120VAC