ADSP-BF533SBBCZ500
제조업체 부품 번호:
ADSP-BF533SBBCZ500
설명의 일부:
IC DSP CTLR 16B 500MHZ 160CSBGA
Clock Rate :
500MHz
Interface :
SPI, SSP, UART
Non-Volatile Memory :
ROM (1kB)
On-Chip RAM :
148kB
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
160-LFBGA, CSPBGA
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
160-CSPBGA (12x12)
Type :
Fixed Point
Voltage - Core :
1.20V
Voltage - I/O :
3.30V