TMS320VC5416PGE160
제조업체 부품 번호:
TMS320VC5416PGE160
설명의 일부:
IC DSP FIX PT 160-MIPS 144-LQFP
재고 상태:
298
Clock Rate :
160MHz
Interface :
Host Interface, McBSP
Non-Volatile Memory :
ROM (32kB)
On-Chip RAM :
256kB
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C (TC)
Package / Case :
144-LQFP
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
144-LQFP (20x20)
Type :
Fixed Point
Voltage - Core :
1.60V
Voltage - I/O :
3.30V