TMS320C6713BGDP300
제조업체 부품 번호:
TMS320C6713BGDP300
설명의 일부:
IC FLOATING-POINT DSP 272-BGA
재고 상태:
92
Clock Rate :
300MHz
Interface :
Host Interface, I²C, McASP, McBSP
Non-Volatile Memory :
External
On-Chip RAM :
264kB
Operating Temperature :
0°C ~ 90°C (TC)
Package / Case :
272-BBGA
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
272-BGA (27x27)
Type :
Floating Point
Voltage - Core :
1.40V
Voltage - I/O :
3.30V