BM521Q25F-GE2
- 제조업체 부품 번호:
- BM521Q25F-GE2
- 제조업체/브랜드:
- ROHM Semiconductor
- 설명의 일부:
- IC LED DRIVER OFFL 400UA 8SOP
- 제조사 :
- ROHM Semiconductor
- 제품 카테고리 :
- LED 드라이버
- Applications :
- Lighting
- Current - Output / Channel :
- 400µA
- Dimming :
- Frequency :
- 300kHz
- Internal Switch(s) :
- Yes
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 8-SOP
- Topology :
- Type :
- AC DC Offline Switcher
- Voltage - Output :
- Voltage - Supply (Max) :
- 25V
- Voltage - Supply (Min) :
- 8.9V