700DN001O48150D100230A
- 제조업체 부품 번호:
- 700DN001O48150D100230A
- 제조업체/브랜드:
- Curtis Instruments
- 설명의 일부:
- COUNTER LCD 6 CHAR 100-230V PNL
- 재고 상태:
- 18
- 제조사 :
- Curtis Instruments
- 제품 카테고리 :
- 패널 미터 - 카운터, 시간 측정기
- Count Rate :
- Display Characters - Height :
- 0.196" (5.00mm)
- Display Type :
- LCD - Black Characters
- Ingress Protection :
- IP66 - Dust Tight, Water Resistant
- Input Type :
- Voltage
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Characters Per Row :
- 6
- Operating Mode :
- Up
- Output Type :
- Panel Cutout Dimensions :
- Rectangular - 45.00mm x 22.20mm
- Product Status :
- Active
- Reset :
- Non-Resettable
- Termination Style :
- Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
- Time Format :
- 99999.9hrs
- Type :
- Time Counter (Hour Meter)
- Voltage - Supply :
- 100 ~ 230VAC, 48 ~ 150VDC