VPX4-50K-120V
제조업체 부품 번호:
VPX4-50K-120V
제조업체/브랜드:
G&G Industrial Lighting
설명의 일부:
LED MOD CL WHT LNR STRP 5000K 4'
재고 상태:
20
제조사 :
G&G Industrial Lighting
제품 카테고리 :
COB, 엔진, 모듈, 스트립
CCT (K) :
5000K
Color :
White, Cool
Configuration :
Linear Light Strip, Plug and Play
CRI (Color Rendering Index) :
85
Current - Max :
Current - Test :
350mA
Features :
IP65, IP66, IP67
Height :
Lens Type :
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
120 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
5000lm
Product Status :
Active
Size / Dimension :
1127.00mm L x 25.40mm W
Temperature - Test :
25°C
Type :
LED Module
Viewing Angle :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
120VAC