ATF750C-10SU
- 제조업체 부품 번호:
- ATF750C-10SU
- 제조업체/브랜드:
- Microchip Technology
- 설명의 일부:
- IC CPLD 10MC 10NS 24SOIC
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Microchip Technology
- 제품 카테고리 :
- CPLD(복합 프로그램 가능 논리 장치)
- Delay Time tpd(1) Max :
- 10 ns
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Gates :
- Number of I/O :
- 10
- Number of Logic Elements/Blocks :
- Number of Macrocells :
- 10
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
- Product Status :
- Active
- Programmable Type :
- EE PLD
- Supplier Device Package :
- 24-SOIC
- Voltage Supply - Internal :
- 4.5V ~ 5.5V