L2C5-40801208F1500
제조업체 부품 번호:
L2C5-40801208F1500
설명의 일부:
LED COB LUXEON WHT RECT 4000K
CCT (K) :
4000K 3-Step MacAdam Ellipse
Color :
White, Neutral
Configuration :
Rectangle
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
900mA
Features :
Height :
1.50mm
Light Emitting Surface (LES) :
15.00mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
157 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
4905lm (Typ)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
20.00mm L x 24.00mm W
Temperature - Test :
85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
34.8V