L2C5-22801204E0900
제조업체 부품 번호:
L2C5-22801204E0900
설명의 일부:
LED COB LUXEON WM WHT RECT 2200K
CCT (K) :
2200K 3-Step MacAdam Ellipse
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
1.35A
Current - Test :
700mA
Features :
Height :
1.50mm
Light Emitting Surface (LES) :
9.00mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
92 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
2378lm (Typ)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
19.00mm L x 16.00mm W
Temperature - Test :
85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
37V