L224-5070004MLU010
제조업체 부품 번호:
L224-5070004MLU010
제조업체/브랜드:
Lumileds
설명의 일부:
LED MOD LUXEON COOL WH SQ 5000K
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Lumileds
제품 카테고리 :
COB, 엔진, 모듈, 스트립
CCT (K) :
5000K
Color :
White, Cool
Configuration :
Square
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
Current - Test :
700mA
Features :
Height :
6.21mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
168 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
5417lm (Typ)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
70.00mm L x 70.00mm W
Temperature - Test :
85°C