L2C4-30803L05F1200
제조업체 부품 번호:
L2C4-30803L05F1200
제조업체/브랜드:
Lumileds
설명의 일부:
LED COB WM WH SQUARE 3000K
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Lumileds
제품 카테고리 :
COB, 엔진, 모듈, 스트립
CCT (K) :
3000K 3-Step MacAdam Ellipse
Color :
White, Warm
Configuration :
Square
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
1.1A
Current - Test :
550mA
Features :
Height :
1.50mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
12.00mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
145 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
2784lm (Typ)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
17.85mm L x 17.85mm W
Temperature - Test :
85°C
Type :
Chip On Board (COB)
Viewing Angle :
115°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
35V