PAXP0010
제조업체 부품 번호:
PAXP0010
제조업체/브랜드:
Red Lion
설명의 일부:
PROCESS METER LED PANEL MOUNT
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Red Lion
제품 카테고리 :
패널 미터
Display Characters - Height :
0.560" (14.20mm)
Display Type :
LED - Red Characters
Features :
Excitation Supply, Option Cards Available
Ingress Protection :
IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Measuring Range :
0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Measuring Type :
Process
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Characters Per Row :
5
Output Type :
Option Cards Available
Panel Cutout Dimensions :
Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Product Status :
Active
Termination Style :
Screw Terminal
Type :
Process Meter
Voltage - Supply :
24VAC, 11 ~ 36VDC