MF16-110V-CU
제조업체 부품 번호:
MF16-110V-CU
제조업체/브랜드:
Altech Corporation
설명의 일부:
FREQUENCY METER 18DIN LED HZ 1PH
재고 상태:
1
제조사 :
Altech Corporation
제품 카테고리 :
패널 미터
Display Characters - Height :
Display Type :
LED - Red Characters
Features :
Ingress Protection :
IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Measuring Range :
45 ~ 56Hz
Measuring Type :
Frequency
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Characters Per Row :
4
Output Type :
Panel Cutout Dimensions :
Rectangular - 92.00mm x 46.00mm
Product Status :
Active
Termination Style :
Screw Terminal
Type :
Frequency Meter
Voltage - Supply :
110VAC