GRO175061A
제조업체 부품 번호:
GRO175061A
제조업체/브랜드:
Essentra Components
설명의 일부:
GROMMET 1.500" PVC BLACK
재고 상태:
3,347
제조사 :
Essentra Components
제품 카테고리 :
부싱, 그로밋
Bushing, Grommet Type :
Grommet
Color :
Black
Diameter - Inside :
1.500" (38.10mm)
Features :
Weather Resistant
For Use With/Related Products :
Cable, Wires
Material :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Material Flammability Rating :
Panel Cutout Dimensions :
Circular - 1.750" (44.45mm)
Panel Thickness :
0.063" (1.60mm)