L2C4-35802L05F1200
제조업체 부품 번호:
L2C4-35802L05F1200
설명의 일부:
LED COB WARM WHT SQU 3500K
CCT (K) :
3500K 2-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
1.1A
Current - Test :
550mA
Features :
Height :
1.50mm
Light Emitting Surface (LES) :
12.00mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
149 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
2867lm (Typ)
Size / Dimension :
17.85mm L x 17.85mm W
Temperature - Test :
85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
35V