L2C4-27802S02F0600
제조업체 부품 번호:
L2C4-27802S02F0600
제조업체/브랜드:
Lumileds
설명의 일부:
LED COB WARM WHT SQU 2700K
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Lumileds
제품 카테고리 :
COB, 엔진, 모듈, 스트립
CCT (K) :
2700K 2-Step MacAdam Ellipse
Color :
White, Warm
Configuration :
Square
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
700mA
Current - Test :
350mA
Features :
Height :
1.50mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
6.00mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
112 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
1470lm (Typ)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
13.35mm L x 13.35mm W
Temperature - Test :
85°C
Type :
Chip On Board (COB)
Viewing Angle :
115°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
37.5V