L2C4-35903M02F0900
제조업체 부품 번호:
L2C4-35903M02F0900
설명의 일부:
LED COB WARM WHT SQU 3500K
CCT (K) :
3500K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
400mA
Current - Test :
200mA
Features :
Height :
1.50mm
Light Emitting Surface (LES) :
9.00mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
136 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
936lm (Typ)
Size / Dimension :
15.85mm L x 15.85mm W
Temperature - Test :
85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
34.5V