L2C4-50802S01FH600
제조업체 부품 번호:
L2C4-50802S01FH600
설명의 일부:
LED COB CL WHT SQUARE 5000K
재고 상태:
재고 없음
CCT (K) :
5000K 2-Step MacAdam Ellipse
Color :
White, Cool
Configuration :
Square
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
350mA
Current - Test :
175mA
Features :
Height :
1.50mm
Light Emitting Surface (LES) :
6.00mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
126 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
825lm (Typ)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
13.35mm L x 13.35mm W
Temperature - Test :
85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
37.5V