QJ8010R5TP
제조업체 부품 번호:
QJ8010R5TP
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
TRIAC 800V 10A TO220
재고 상태:
1,000
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
TRIAC
Configuration :
Single
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) :
50 mA
Current - Hold (Ih) (Max) :
50 mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) :
100A, 120A
Current - On State (It (RMS)) (Max) :
10 A
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-40°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
TO-220-3
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
TO-220AB
Triac Type :
Standard
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) :
1.3 V
Voltage - Off State :
800 V