L2C2-35801203E0900
제조업체 부품 번호:
L2C2-35801203E0900
설명의 일부:
LED COB LUXEON WM WHT RECT 3500K
재고 상태:
86
CCT (K) :
3500K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
600mA
Current - Test :
300mA
Features :
Height :
1.50mm
Light Emitting Surface (LES) :
9.00mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
136 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
1404lm (Typ)
Size / Dimension :
16.00mm L x 19.00mm W
Temperature - Test :
85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
34.5V