AB-FB012BL-19712-XA1
제조업체 부품 번호:
AB-FB012BL-19712-XA1
제조업체/브랜드:
American Bright
설명의 일부:
LED MOD AB-FB BLUE LNR STRIP
재고 상태:
5
제조사 :
American Bright
제품 카테고리 :
COB, 엔진, 모듈, 스트립
CCT (K) :
Color :
Blue
Configuration :
Linear Light Strip, Flexible
CRI (Color Rendering Index) :
Current - Max :
Current - Test :
870mA
Features :
IP68
Height :
14.00mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
21 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
219lm
Product Status :
Active
Size / Dimension :
5000.00mm L x 15.00mm W
Temperature - Test :
Type :
LED Module
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
12V