L2M0-5770004MC3300
제조업체 부품 번호:
L2M0-5770004MC3300
제조업체/브랜드:
Lumileds
설명의 일부:
LED MOD LUXEON WH LNR STR 5700K
재고 상태:
27
제조사 :
Lumileds
제품 카테고리 :
COB, 엔진, 모듈, 스트립
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
Configuration :
Linear Light Strip
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1.05A
Current - Test :
700mA
Features :
Height :
6.21mm
Lens Type :
Domed
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
141 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
4318lm (Typ)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
165.00mm L x 33.00mm W
Temperature - Test :
85°C
Type :
LED Module
Viewing Angle :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
43.8V