L218-5080024C30000
제조업체 부품 번호:
L218-5080024C30000
제조업체/브랜드:
Lumileds
설명의 일부:
LED MOD LUXEON WH LNR STR 5000K
재고 상태:
683
제조사 :
Lumileds
제품 카테고리 :
COB, 엔진, 모듈, 스트립
CCT (K) :
5000K
Color :
White, Cool
Configuration :
Linear Light Strip
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
480mA
Current - Test :
200mA
Features :
With Connector
Height :
3.00mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
156 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
1088lm (Typ)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
279.20mm L x 20.00mm W
Temperature - Test :
45°C
Type :
LED Module
Viewing Angle :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
34.8V