SI-B8T123560WW
제조업체 부품 번호:
SI-B8T123560WW
설명의 일부:
LED MOD V GEN3 WH LNR STR 4000K
재고 상태:
238
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
Configuration :
Linear Light Strip
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
530mA
Features :
Height :
3.70mm
Lumens/Watt @ Current - Test :
186 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
2200lm (Typ)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
560.00mm L x 18.00mm W
Temperature - Test :
50°C
Viewing Angle :
118°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
22.2V