AB-FA01250-19712-8A1
제조업체 부품 번호:
AB-FA01250-19712-8A1
제조업체/브랜드:
American Bright
설명의 일부:
LED MOD AB-FA WH LNR STRP 5000K
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
American Bright
제품 카테고리 :
COB, 엔진, 모듈, 스트립
CCT (K) :
5000K
Color :
White, Cool
Configuration :
Linear Light Strip, Flexible
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
Current - Test :
Features :
IP20
Height :
2.50mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
Luminous Flux @ Current/Temperature :
Product Status :
Active
Size / Dimension :
5000.00mm L x 10.00mm W
Temperature - Test :
25°C
Type :
LED Module
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
12V