SI-B8R031500WW
제조업체 부품 번호:
SI-B8R031500WW
제조업체/브랜드:
Samsung Semiconductor
설명의 일부:
LED MOD SE WHT LNR STRP 5000K
재고 상태:
568
제조사 :
Samsung Semiconductor
제품 카테고리 :
COB, 엔진, 모듈, 스트립
CCT (K) :
5000K
Color :
White, Cool
Configuration :
Linear Light Strip
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
200mA
Current - Test :
88mA
Features :
Height :
6.00mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
178 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
650lm (Typ)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
500.00mm L x 13.00mm W
Temperature - Test :
40°C
Type :
LED Module
Viewing Angle :
160°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
41.5V