BXRE-30E0800-D-83
제조업체 부품 번호:
BXRE-30E0800-D-83
설명의 일부:
LED COB V SER GEN 8 WH SQ 3000K
재고 상태:
643
CCT (K) :
3000K 3-Step MacAdam Ellipse
Color :
White, Warm
Configuration :
Square
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
Current - Test :
300mA
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
8.00mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
175 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
880lm (Typ)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
Temperature - Test :
25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
16.8V