SI-B8U261560WW
제조업체 부품 번호:
SI-B8U261560WW
설명의 일부:
LED MOD F-SER GEN3 LNR 3500K
재고 상태:
844
CCT (K) :
3500K
Color :
White, Warm
Configuration :
Linear Light Strip
Current - Test :
1.12A
Features :
With Connector
Height :
5.20mm
Lumens/Watt @ Current - Test :
171 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
4400lm (Typ)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
560.00mm L x 18.00mm W
Temperature - Test :
65°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
23V